Reference

Ukázky námi realizovaných zakázek, vyjádření zákazníků:

12.2019 Plakát pro ples v Holicích - návrh a tisk.

Ochota, spolehlivost a tvůrčí duch. To jsou vlastnosti, které při naší spolupráci na tvorbě plakátů pro VI. Městský ples prokázala společnost Léthó. (Město Holice)

VI. Městský ples(6)

11.2019  zakázka pro společnost Gasco. Zpracování grafického návrhu, tisk a skládání PF, lístky na ples.

1

11.2019 zakázka pro Kruh zdraví - zdravá jídelna v Chrudimi. Grafický návrh speciálního tvořivého nástěnného kalendáře, včetně zajíštění offsetového tisku.

Návrh grafiky PF tisk a ohýbání.

Kruh zdraví a jeho nedatovaný kalendář v roce 2020 jako první vlastní produkt alternativní jídelny v Chrudimi. 
 
Pro spolupráci se společností Léthó, o.p.s jsme se rozhodli tak nějak spontánně. Přišlo to prostě samo a potkalo se to v čase, kdy jsme zrovna hledali partnery pro naše myšlenky a nápady, které bylo třeba zhmotnit. To, že Léthó, o. p. s., dělá hezké věci a je podnikem se sociálním přesahem, naše rozhodnutí ,,do toho jít" jen potvrdilo. Bonusem pro nás bylo, že máme možnost i přispět na místa, kde je to třeba. Komunikace s koordinátorkou byla velmi rychlá, dokázala pochopit naše myšlenky a zároveň některé nápady ukotvit a zkoordinovat. Co oceňujeme nejvíce je, ochota naslouchat potřebám klienta a umění nacítit se na jeho vlnu. Děkujeme za spolupráci, která se v tomto případě opravdu povedla. 
 
(Za Kruh zdraví Ing. Dana Šťastná)

pf kruh zdraví19přední strana oprava tisk2

 

12.2019

Návrh grafiky pro dárkové tašky na víno, lepení pro pana Jablonského.

Slunce PF final  Sněhulák PF final  Partneři  final