Logopedie

25 položek celkem
Svítání list logo B logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky B Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 251/A4
Logopedická hra nácvik písmene C
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky C Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 191/A4
Logopedická hra nácvik písmene Č
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Č Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.

Kód: 176/A4
Svítání list logo D logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky D Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 254/A4
Svítání list logo F logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky F Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 242/A4
Svítání list logo G logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky G Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 257/A4
Svítání list logo H logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky H Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 260/A4
Svítání list logo CH logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky Ch Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 263/A4
Svítání list logo J logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky J Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 266/A4
Svítání list logo K logo(1)
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky K Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 245/A4
Svítání list logo L logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky L Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 278/A4
Svítání list logo P logo
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování hlásek - nácvik hlásky P Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 275/A4
Nahoru
Další produkty

Má vaše dítě potíže se sluchovým rozlišováním hlásek?

Jste tu správně.

Pokud dítě nemá dobře rozvinutý fonematický sluch, tedy nerozlišuje zvukově podobné hlásky, může v jejich výslovnosti chybovat. Samotný trénink výslovnosti hlásek pak nemůže přinést uspokojivý výsledek. V takovém případě je nutné před nácvikem hlásek zařadit cvičení ke zlepšení sluchového rozlišování. Tento nácvik však někdy vyžaduje dlouhodobé cvičení, které děti ne vždy baví.

Proto vznikl tento soubor her, který pomáhá rozvoji sluchového rozlišování hlásek zábavnou formou. Soubor je vytvořen tak, že lze mezi sebou kombinovat jakékoliv záměny hlásek např. SxŠ, SxC, JxL, LxR apod. Můžete si tedy zakoupit celý soubor (vhodné pro odborníky) nebo pouze hlásky, které potřebujete procvičovat doma (na základě doporučení logopeda). Hry mohou sloužit jako diagnostický i terapeutický materiál.

Hry jsou určeny pro 2 hráče (dítě ve věku od 4 let a dospělého) a jsou vhodné pro rodiče i odborníky (učitele MŠ, učitele ZŠ, speciální pedagogy i logopedy). 

Jednotlivé hry naleznete v podkategoriích, můžete je však libovolně kombinovat. Vyberte si variantu v PDF formátu, po uhrazení platby Vám zašleme soubor s požadovanou hrou do e-mailu, který si z pohodlí domova můžete stáhnout, vytisknout a používat. Případně Vám zašleme laminovanou verzi, za výhodné ceny, Zásilkovnou. Hry vytvořily zkušené logopedky Veronika a Markéta.

Mgr. Veronika Caruso a Mgr. Markéta Salavcová působí v Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ, o. p. s. v Pardubicích jako logopedky. Pracují s dětmi s narušenou komunikační schopností různé etiologie a často s kombinovaným postižením. Na základě jejich dlouhodobých zkušeností vznikl soubor těchto her podporujících rozvoj sluchového rozlišování hlásek zábavným způsobem.

Hry jsou vhodné pro děti od 4 let.