Dárková vánoční krabička - růžová

Kód: 303
259 Kč
Skladem

Vánoční dárková krabička s příběhem.

Obsah:

  • Odličovací tampónky: BIO BAMBUS froté, bavlněný úplet 95% bavlna 5% elastan s barevným vzorem. Tvar kruhu o průměru 10 cm, sada 5ks.
  • Koupelová bylinková sůl 70g.
  • Mýdlo.
  • 2 ks svíček.

 

Kombinace růžových a šedých vzorů.

Eco friendly

Detailní informace

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ KRABIČKA S PŘÍBĚHEM udělá radost každé ženě.

Nejen lidé, ale i věci mají své příběhy. Naše výrobky propojují příběhy lidí, kteří se podílejí na jejich výrobě. A i přesto, že někdy není zprvu zápletka úplně růžová a bez nesnází, nacházíme rozuzlení a vlastní poučení a dobrý konec. Výrobky v naší dárkové krabičce jsou z části dílem lidí s mentálním hendikepem. Nákupem dárkové krabičky podpoříte zaměstnání lidí s hendicapem a podpoříte konkrétní životní příběh. Za vaši podporu moc děkujeme.

Součástí balení jsou odličovací tampónky. Jsou vhodné na každodenní použití při číštění odličovacím mlékem nebo tónikem. Můžete také využít k nanášení krému, díky vrstvě BIO Bambus froté dosáhnete hloubky čištění pleti a jemného peelingu. Tampónky můžete používat opakovaně, v tom je také jejich velké ekologické kouzlo. Vyrobeno v chráněné dílně a to je sociální kouzlo.Můžete využít jako super dárek pro kamarádku, mamku, sestru, vnučku.

V originálně zabalené v dárkové papírové krabici o rozměrech 32*21,5*5 cm s průhledným víkem naleznete balení bio bambus froté tampónků dále ručně vyráběné mýdlo a 2 ks svíček, celofánový kornout s koupelovou solí 70g s bylinkami (složení: jedlá sůl, sušené květy růže a listy meduňky a tymiánu, 100% esenciální olej Salus citrón.) Vše je sladěné do barvy. Tvar mýdla a svíčky se může lišit od fotografie, máme spoustu krásných forem.

 

Zajímá Vás příběh našich krabiček?

Svůj příběh napsala Ála, která se podílí na stříhání materiálů - látek.  Co konkrétně Ála dělá u nás v dílně na přípravě dárkové krabičky? Nastříhá z vybrané látky čtverce o rozměru 10*10cm a připraví je švadleně, která potom krouží na overlocku krásná kolečka. Ála také třídí a rovná ušité tampónky podle barev a připravuje na zabalení. Balení vkládá do krabic a plní náš malý sklad.  Alenka také odlévá s asistencí svíčky i mýdlovou hmotu na další komponenty naší sady. Když vyrábíme koupelovou sůl připravuje Ála směs bylinek a plní pytlíčky, lepí etikety.

Eco friendly

Po použití vyperete běžně na 60 °C a přežehlete.

1 (2)

2 (2)

Složení froté: 60% bambus + 40% bio bavlna, bavlněný úplet 95% bavlna 5% elastan s barevným vzorem.