Psaní - Seznam vhodných pomůcek pro dosažení správného úchopu

Kód: 440
63 Kč
Skladem

Brožura o formátu A 4

Kovová kroužková vazba

Počet stran 30

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odborný tým pracovníků (speciální pedagog, logoped, krajská koordinátorka poruch autistického spektra, fyzioterapeut a další) Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. se aktivně podílel na základě svých odborných zkušeností a poznatků z praxe na tvorbě pracovních listů a metodických celků pro výuku psaní, čtení,
počítání, tělesné výchovy, smyslové výchovy, věcného učení, rehabilitačního vzdělávacího programu a metodiky strukturovaného učení pro žáky s poruchami autistického spektra. Dále byly vytvořeny pracovní programy pro práci s interaktivní tabulí.

Pracovní listy a metodické celky jsou určeny pro vzdělávání žáků v základní škole speciální, které plně respektují individuální potřeby této cílové skupiny. Svým tématem, zpracováním a koncepcí nabízí učitelům metodický postup a hrové náměty při vzdělávání žáků v základní škole speciální. Odborný tým pracovníků pro výuku psaní vytvořil sedm pracovních svazků, které na sebe navazují svojí náročností. Pracovní sešity pro výuku psaní plně zachovávají základní charakteristiky a poznatky vývojové psychologie, vývoje grafických schopností a specifika vzdělávání žáků v základní škole speciální.

Přejeme žákům i učitelům základních škol speciálních, aby se jim vytvořené pracovní sešity a metodické materiály líbily, a práce s nimi přinášela úspěchy.

Ukázka ke stažení ZDE_Psaní_Správný úchop

Doplňkové parametry

Kategorie: SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA - UČEBNICE
Hmotnost: 0.146 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení