Psaní - Seznam vhodných pomůcek pro dosažení správného úchopu

Kód: 440
Neohodnoceno
63 Kč
Skladem

Brožura o formátu A 4

Kovová kroužková vazba

Počet stran 10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odborný tým pracovníků (speciální pedagog, logoped, krajská koordinátorka poruch autistického spektra, fyzioterapeut a další) Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. se aktivně podílel na základě svých odborných zkušeností a poznatků z praxe na tvorbě pracovních listů a metodických celků pro výuku psaní, čtení,
počítání, tělesné výchovy, smyslové výchovy, věcného učení, rehabilitačního vzdělávacího programu a metodiky strukturovaného učení pro žáky s poruchami autistického spektra. Dále byly vytvořeny pracovní programy pro práci s interaktivní tabulí.

Pracovní listy a metodické celky jsou určeny pro vzdělávání žáků v základní škole speciální, které plně respektují individuální potřeby této cílové skupiny. Svým tématem, zpracováním a koncepcí nabízí učitelům metodický postup a hrové náměty při vzdělávání žáků v základní škole speciální. Odborný tým pracovníků pro výuku psaní vytvořil sedm pracovních svazků, které na sebe navazují svojí náročností. Pracovní sešity pro výuku psaní plně zachovávají základní charakteristiky a poznatky vývojové psychologie, vývoje grafických schopností a specifika vzdělávání žáků v základní škole speciální.

Přejeme žákům i učitelům základních škol speciálních, aby se jim vytvořené pracovní sešity a metodické materiály líbily, a práce s nimi přinášela úspěchy.

Ukázka ke stažení ZDE_Psaní_Správný úchop