Rehabilitační vzdělávací program - Jarní celek

Kód: 500
164 Kč
Skladem

Brožura o formátu A 4

Kovová kroužková vazba

Počet stran 27

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odborný tým pracovníků (speciální pedagog, logoped, krajská koordinátorka poruch autistického spektra, fyzioterapeut, učitel) Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. se aktivně podílel na základě svých odborných zkušeností a poznatků z praxe na tvorbě pracovních listů a metodických příruček pro výuku čtení, psaní, počítání, tělesné výchovy, smyslové výchovy a věcného učení. Dále byl vytvořen metodický celek pro práci s žáky s poruchami autistického spektra a výukové programypro práci s interaktivní tabulí.

Pracovní listy a metodické celky jsou určeny pro vzdělávání žáků v základní škole speciální, které plně respektují individuální potřeby této cílové skupiny. Svým tématem zpracování a koncepcí nabízí učitelům metodický postup a hrové náměty při vzdělávání žáků a základní škole speciální. Některé metodické celky, např. Metodika tělesné výchovy a Metodiku poruch autistického spektra, je možné využít i při individuální integraci žáka s handicapem v běžné základní škole.

Ukázka ke stažení ZDE_RHB vzděl.program_Jarní celek

Doplňkové parametry

Kategorie: SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA - UČEBNICE
Hmotnost: 0.252 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení