Rehabilitační vzdělávací program - Letní celek

Kód: 503
192 Kč
Skladem

Brožura o velikosti A4

Kovová kroužková vazba

Počet stran 41

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odborný tým pracovníků (speciální pedagog, logoped, krajská koordinátorka poruch autistického spektra, fyzioterapeut, učitel) Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. se aktivně podílel na základě svých odborných zkušeností a poznatků z praxe na tvorbě pracovních listů a metodických příruček pro výuku čtení, psaní, počítání, tělesné výchovy, smyslové výchovy a věcného učení. Dále byl vytvořen metodický celek pro práci s žáky s poruchami autistického spektra a výukové programy pro práci s interaktivní tabulí.

Pracovní listy a metodické celky jsou určeny pro vzdělávání žáků na základní škole speciální, které plně respektují individuální potřeby této cílové skupiny. Svým tématem zpracování a koncepcí nabízí učitelům metodický postup a hrové náměty při vzdělávání žáků na základní škole speciální. Některé metodické celky, např. Metodiku tělesné výchovy a Metodiku poruch autistického spektra, je možné využít i při individuální integraci žáka s handicapem v běžné základní škole.

 

Ukázka ke stažení ZDE_RHB vzděl.program_Letní celek

Doplňkové parametry

Kategorie: SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA - UČEBNICE
Hmotnost: 0.292 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení