Strukturované učení - Metodika zavedení strukturovaného učení pro žáky s poruchou autistického spektra

Kód: 482
91 Kč
Skladem

Brožura o velikosti A4

Kovová kroužková vazba

Počet stran je 10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní listy a metodické celky jsou určeny pro vzdělávání žáků v základních školách a v základních školách speciálních a plně respektují individuální potřeby cílové skupiny. Svým tématem zpracování a koncepcí nabízí učitelům metodický postup a náměty pro aktivity při vzdělávání žáků v základní škole speciální.
Vytvořily jsme tento materiál, který může napomoci při přímé práci s žáky, kteří mají diagnostikovanou poruchu autistického spektra. Obsah je volen tak, aby Vám napomohl v počátcích práce s žákem.

Cílem tohoto materiálu je seznámit pedagogy a další pracovníky, kteří s žáky s poruchou autistického spektra pracují, se způsobem zavedení vhodné metodiky práce, která je osvědčeným edukačním postupem.

Přejeme žákům i učitelům základních škol a základních škol speciálních, aby se jim vytvořené pracovní a metodické materiály líbily a práce s nimi přinášela úspěchy.

 

Ukázka ke stažení ZDE_Strukturované učení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení