SOUTĚŽ pro mateřské školy ČR - loučení předškoláků

Krásný den,

vážené paní učitelky a učitelé, moc si vážíme vaší práce a kreativity, kterou každý den využíváte ve své praxi. Víme, že spousta mateřských škol pořádá na konci roku pro své předškoláky loučení za účasti rodičů a rodiny. Tyto slavnosti jsou vždy plné radosti a očekávání a zábavy s kamarády. Každý předškoláček obdrží většinou nějaké drobné dárky na rozloučenou.  Užitečné dárky můžete objednat u nás na e-shopu! Také se můžete podělit o vaš způsob loučení s předškoláky, možná budete super inspirací na další roky pro kolegy z dalších mateřinek. Nebo můžete sami inspiraci a témata načerpat. Podělte se s námi a my vás odměníme!

Tímto vyhlašujeme soutěž pro všechny Mateřské školy ČR.

Pošlete nám krátky příběh a obrázek dětí z vaší akce loučení s předškoláky, nebo obrázek inspirovaný touto akcí do 31.7.2022 a my vybereme vítěze, který od nás obdrží cenu v podobě  haptické hry HA HA HRA.

Obrázky můžete nascenovat nebo vyfotit a zaslat na e-mail. Do soutěže budou zařazeny všechny mateřské školky, které zašlou obrázek na letho@letho.cz do 31.7.2022 24:00 hod. Do měsíce vybereme nejlepší 2 obrázky a ty oceníme Ha ha hrou a logopedickými pexesy. Vítěz bude zveřejněn na tomto blogu a bude informován e-mailem.

Moc se těšíme na všechny obrázky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení