Sykavky C S Z Č Š Ž

9 položek celkem
Logopedické pexeso
Novinka
od 35 Kč / ks

Rozměr A3, A4, tvrdší papír 250g, oboustranně barevné. Můžete objednat také různé kombinace hlásek. Problémové sykavky pexeso CSZ, ČŠŽ, dále kombinace hlásek TDN, ŤĎŇ, VFJ,...

Kód: 569/CZS
Logopedická hra nácvik písmene C
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky C Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 191/A4
Logopedická hra nácvik písmene Č
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Č Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.

Kód: 176/A4
Logopedická hra procvičování písmene
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky S Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 185/A4
Logopedická hra nácvik písmene Š
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Š Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 188/A4
Logopedická hra nácvik písemene Z
od 69 Kč–43 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Z Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.  

Kód: 179/A4
Logopedická hra nácvik písmene Ž
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Ž Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 182/A4
Logopedická hra nácvik písmene C
od 329 Kč–40 %
od 199 Kč / ks

Sada logopedických her určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásek C, Č, S, Š, Z, Ž

Kód: 53/A5
Svítání titulka logo A4(1)
od 799 Kč / ks

Soubor logopedických her pro 2 hráče (dítě od 4 let)  

Kód: 329/A4

Má vaše dítě potíže se sluchovým rozlišováním sykavek?

Jste tu správně.

Správné vnímání a rozlišování zvukově podobných hlásek je velmi důležité. Pokud dítě hlásky dostatečně nerozlišuje, neumí je napodobit a v jejich výslovnosti často chybuje. Nedostatečné sluchové rozlišování sykavek bývá podkladem jejich nesprávné artikulace, se kterou se v praxi setkáváme velmi často. U dětí se objevují různé záměny sykavek tupé řady (Č, Š, Ž) i ostré řady (C, S, Z) nebo jejich libovolné kombinace: např.  hlásku C nahrazují za Č nebo hlásku C nahrazují za S apod. Než tedy začnete děti učit správné výslovnosti sykavek, musíte si být jistí, že je dokáží sluchem rozlišit.

Proto si ze souboru můžete zakoupit pouze dva pracovní listy a nebo celý soubor, pokud má dítě potíže ve větším počtu sykavek. Celý soubor je navíc cenově výhodnější.

Přejeme příjemnou zábavu a brzké zvládnutí rozlišování sykavek hravou formou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení