Sykavky C S Z Č Š Ž

8 položek celkem
Logopedická hra nácvik písmene C
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky C Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 191/A4
Logopedická hra nácvik písmene Č
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Č Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.

Kód: 176/A4
Logopedická hra procvičování písmene
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky S Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 185/A4
Logopedická hra nácvik písmene Š
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Š Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 188/A4
Logopedická hra nácvik písemene Z
Akce
od 69 Kč–43 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Z Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.  

Kód: 179/A4
Logopedická hra nácvik písmene Ž
Akce
od 59 Kč–34 %
od 39 Kč / ks

Logopedická hra určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásky Ž Hra je určena pro děti od 4 let a dospělého.    

Kód: 182/A4
Logopedická hra nácvik písmene C
Akce
od 329 Kč–40 %
od 199 Kč / ks

Sada logopedických her určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek - nácvik hlásek C, Č, S, Š, Z, Ž

Kód: 53/A5
Svítání titulka logo A4(1)
Novinka Akce
od 799 Kč / ks

Soubor logopedických her pro 2 hráče (dítě od 4 let)  

Kód: 329/A4

Má vaše dítě potíže se sluchovým rozlišováním sykavek?

Jste tu správně.

Správné vnímání a rozlišování zvukově podobných hlásek je velmi důležité. Pokud dítě hlásky dostatečně nerozlišuje, neumí je napodobit a v jejich výslovnosti často chybuje. Nedostatečné sluchové rozlišování sykavek bývá podkladem jejich nesprávné artikulace, se kterou se v praxi setkáváme velmi často. U dětí se objevují různé záměny sykavek tupé řady (Č, Š, Ž) i ostré řady (C, S, Z) nebo jejich libovolné kombinace: např.  hlásku C nahrazují za Č nebo hlásku C nahrazují za S apod. Než tedy začnete děti učit správné výslovnosti sykavek, musíte si být jistí, že je dokáží sluchem rozlišit.

Proto si ze souboru můžete zakoupit pouze dva pracovní listy a nebo celý soubor, pokud má dítě potíže ve větším počtu sykavek. Celý soubor je navíc cenově výhodnější.

Přejeme příjemnou zábavu a brzké zvládnutí rozlišování sykavek hravou formou.