Sada logopedických her C, Č, S, Š, Z, Ž

Kód: 53/A6 53/A5 Zvolte variantu
4 hodnocení
549 Kč 329 Kč od 329 Kč –20 % –33 % až –33 %
Logopedická hra C
549 Kč 329 Kč od 329 Kč –20 % –33 % až –33 % 439 Kč 219 Kč od 219 Kč
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta

Sada logopedických her určená pro rozvoj sluchového rozlišování sykavek

- nácvik hlásek C, Č, S, Š, Z, Ž

obr_zebrík_cvrcekLogopedická hra nácvik S hadobr_zebrík_kockaobr_zebrik_komarLogopedická hra nácvik písmene Š  mašinkaLogopedická hra nácvik Ž včela

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada logopedických her C, Č, S, Š, Z, Ž

Sada logopedických her obsahuje celkem 6 her pro nácvik všech sykavek. Každá hra (pro jednu hlásku) je tvořena 2 listy A4. Na prvním listu je hrací plán s obrázky, na druhém listu je metodický návod, kde se dozvíte jak při hře postupovat (jaká používat slova a v jakém pořadí provádět nácvik).

Dospělý vybere dle pokynů logopeda dvojici hlásek, jejichž rozlišování bude s dítětem trénovat a připraví si příslušný hrací list, který položí před dítě. Velký hráč předříkává slabiky a slova z metodického doporučení v nepravidelném pořadí. Úkolem malého hráče je rozlišit, kterou z daných hlásek ve slově slyší a posunovat figurku po správném žebříku až do cíle, kde může čekat sladká odměna či překvapení (na políčko cíl můžete položit bonbon nebo malou hračku).

Nácvik bude snadnější a také veselejší, pokud dospělý přidá k výslovnosti pohyb rukou naznačující danou hlásku (např. hladíme kočičku u hl. Č). Díky návodným obrázkům zvládne nácvik i dítě, které ještě neovládá písmena.

Přejeme příjemnou zábavu a brzké zvládnutí rozlišování sykavek hravou formou.

 

Vyberte si variantu, která Vám nejvíce vyhovuje:

  • PDF - nejlevnější varianta, po úhradě objednávky zašleme na váš e-mail PDF soubor, který si můžete v pohodlí domova vytisknout a používat.
  • Laminovaná varianta - pokud budete používat opakovaně, například pro žáky vaší školy apod. Zašleme vám laminovanou variantu, která vydrží mnoho opakovaných použití.
  • Pokud vyberete celý soubor sykavek, ušetříte!

 

Hry lze položit vedle sebe a střídat rozpoznávání různých sykavek. Hra je dodána bez ochranného vodoznaku a bez figurek.

 

Vyrobeno v sociálním podniku Léthó o.p.s.

Prosíme o respektování autorských práv.

 

Autoři:

Tým logopedek Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o. p. s., Pardubice

Mgr. Markéta Salavcová

Mgr. Veronika Caruso

www.svitani.cz

Máte-li zájem o aktuality a novinky z oblasti logopedie sledujte náš blog

Najdete tam spoustu rad a tipů pro logopedická cvičení. Zveřejňujeme také termíny událostí, kde nás můžete potkat s naším stánkem osobně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: