PDF Čtení písmen - pracovní listy

Kód: 587
Akce Novinka
139 Kč
Skladem

PDF produkt, zasíláme e-mailem k vlastnímu tisku A4 barevný tisk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážené kolegyně a kolegové, milé děti!

Jsme rády, že Vám můžeme nabídnout pracovní listy pro nácvik čtení slabik a krátkých slov. Tento svazek obsahuje pracovní listy, které se dají velmi vhodně využít v hodinách čtení k výuce a nácviku čtení slabik a krátkých slov.

Berte, prosím, naše náměty i řazení pracovních listů jako návrh, který si přizpůsobíte podle svých zkušeností a přede-vším individuálních potřeb žáků. Na konci každého pracovního listu jsou uvedeny úkoly, které si můžete v různých provedeních kombinovat a obměňovat. Při práci na tomto svazku pracovních listů pro nácvik čtení slabik a slov, jsme se snažily, aby co nejvíce vyhovovaly všem pedagogům, stávajícím možnostem, a zejména potřebám, zájmům a schopnostem našich žáků.

Věříme, že se naši žáci díky těmto přehledným pracovním listům naučí hravou formou číst slabiky, jednoduchá krátká slova a věty. Přejeme Vám všem mnoho příjemně prožitých společných chvil a vzájemného obohacování při práci s tímto učebním svazkem.

Odborný tým čtení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení