Podpořte nás

Chcete nám přispět a podpořit naši činnost?

 

Budeme rádi za následující formy podpory:

Přispějte na účet

Naší dílně můžete pomoci finančně zasláním libovolné finanční částky na darovací účet 115-4348820227/0100 Komerční banka. Jakákoliv finanční částka bude pro nás velikou pomocí. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte „dar na provoz“.

 

Staňte se dobrovolníkem

Dobrovolníci u nás byli vždy velice vítáni. Zájemci se u nás zapojí v běžném provozu „na dílně“, naučí se výrobním technikám a postupně se přiblíží i k přímé asistenční.práci s našimi zaměstnanci. Dobrovolníci se však mohou zapojit i mnohými jinými způsoby a obohatit nás o své zkušenosti, přinést nové impulsy.

Napište nám

Nakupte pomocí givt.cz

Nakupujte ve svých oblíbených e-shopech a část vaší útraty půjde nám. Nezaplatíte ani korunu navíc.

Jak to funguje?

 

Pro firmy nabízíme speciální formy pomoci.

Jak mohou pomoci firmy

Zapůjčení zaměstnanců

Firmy mohou pomoci „zapůjčením“ svých odborníků z oblasti fundraisingu, marketingu, public relations, účetnictví, práva či IT, a to formou dobrovolnictví, spolupráce na konkrétním projektu, jednorázové či pravidelné výpomoci v konkrétních odborných oblastech.

Náhradní plnění

Tedy aktivní podpora chráněných pracovišť nákupem jejich zboží nebo služeb jejich zaměstnanců ve výši 7 násobku průměrné mzdy ve sledovaném roce za každou chybějící OZP. Podpořte i naše pracoviště svým nákupem, zajistíte se tak nejen splnění Vaší zákonné povinnosti, zároveň však pomůžete i nám - dáte práci lidem, kteří velmi těžko hledají pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce.

Adopce pracovních míst

Firmy mohou pomoci naší finanční situaci pokrytím nákladů na mzdu jednoho či více klientů na libovolně dlouhou dobu (min 1 měsíc).

Kontaktujte nás

* Podniky nad 25 zaměstnanců mají povinnosti zaměstnat alespoň 1 osobu se zdravotním postižením (OZP). V případě, že toho není v jejich možnostech, je jejich povinností odvádět do státního rozpočtu částku ve výši 2,5 násobku průměrné mzdy ve sledovaném roce za každou chybějící OZP. Jinou možností je právě tzv. náhradní plnění.