Strukturované učení - Metodika zavedení strukturovaného učení pro žáky s poruchou autistického spektra

Kód: 482
4 hodnocení
105 Kč
Skladem (>5 ks)

Brožura o velikosti A4

Počet stran 48

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní listy a metodické celky jsou určeny pro vzdělávání žáků v základních školách a v základních školách speciálních a plně respektují individuální potřeby cílové skupiny. Svým tématem zpracování a koncepcí nabízí učitelům metodický postup a náměty pro aktivity při vzdělávání žáků v základní škole speciální.
Vytvořily jsme tento materiál, který může napomoci při přímé práci s žáky, kteří mají diagnostikovanou poruchu autistického spektra. Obsah je volen tak, aby Vám napomohl v počátcích práce s žákem.

Cílem tohoto materiálu je seznámit pedagogy a další pracovníky, kteří s žáky s poruchou autistického spektra pracují, se způsobem zavedení vhodné metodiky práce, která je osvědčeným edukačním postupem.

Přejeme žákům i učitelům základních škol a základních škol speciálních, aby se jim vytvořené pracovní a metodické materiály líbily a práce s nimi přinášela úspěchy.

 

Ukázka ke stažení ZDE_Strukturované učení

www.svitani.cz

Máte-li zájem o aktuality a novinky z oblasti logopedie sledujte náš blog

Najdete tam spoustu rad a tipů pro logopedická cvičení. Zveřejňujeme také termíny událostí, kde nás můžete potkat s naším stánkem osobně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: