Čtení - Pracovní listy pro rozvoj fonematického sluchu

Kód: 380
112 Kč
Skladem

Brožura o formátu A4, kovová kroužková vazba. Počet stran 60

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážené kolegyně a kolegové, milé děti!

Jsme rády, že Vám můžeme nabídnout pracovní listy pro nácvik čtení slabik a krátkých slov. Tento svazek obsahuje pracovní listy, které se dají velmi vhodně využít v hodinách čtení k výuce a nácviku čtení slabik a krátkých slov.

Berte, prosím, naše náměty i řazení pracovních listů jako návrh, který si přizpůsobíte podle svých zkušeností a přede-vším individuálních potřeb žáků. Na konci každého pracovního listu jsou uvedeny úkoly, které si můžete v různých provedeních kombinovat a obměňovat. Při práci na tomto svazku pracovních listů pro nácvik čtení slabik a slov, jsme se snažily, aby co nejvíce vyhovovaly všem pedagogům, stávajícím možnostem, a zejména potřebám, zájmům a schopnostem našich žáků.

Věříme, že se naši žáci díky těmto přehledným pracovním listům naučí hravou formou číst slabiky, jednoduchá krátká slova a věty. Přejeme Vám všem mnoho příjemně prožitých společných chvil a vzájemného obohacování při práci s tímto učebním svazkem.

Odborný tým čtení.

Ukázka ke stažení ZDE (Čtení - Pracovní listy pro rozvoj fonematického sluchu)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtení
Hmotnost: 0.172 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení