Čtení - Pracovní listy pro rozvoj fonematického sluchu

Kód: 380
2 hodnocení
125 Kč
Skladem (>5 ks)

Brožura o formátu A4. Počet stran 60

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážené kolegyně a kolegové, milé děti!

Jsme rády, že Vám můžeme nabídnout pracovní listy pro nácvik čtení slabik a krátkých slov. Tento svazek obsahuje pracovní listy, které se dají velmi vhodně využít v hodinách čtení k výuce a nácviku čtení slabik a krátkých slov.

Berte, prosím, naše náměty i řazení pracovních listů jako návrh, který si přizpůsobíte podle svých zkušeností a přede-vším individuálních potřeb žáků. Na konci každého pracovního listu jsou uvedeny úkoly, které si můžete v různých provedeních kombinovat a obměňovat. Při práci na tomto svazku pracovních listů pro nácvik čtení slabik a slov, jsme se snažily, aby co nejvíce vyhovovaly všem pedagogům, stávajícím možnostem, a zejména potřebám, zájmům a schopnostem našich žáků.

Věříme, že se naši žáci díky těmto přehledným pracovním listům naučí hravou formou číst slabiky, jednoduchá krátká slova a věty. Přejeme Vám všem mnoho příjemně prožitých společných chvil a vzájemného obohacování při práci s tímto učebním svazkem.

Odborný tým čtení. www.svitani.cz

Máte-li zájem o aktuality a novinky z oblasti logopedie sledujte náš blog

Najdete tam spoustu rad a tipů pro logopedická cvičení. Zveřejňujeme také termíny událostí, kde nás můžete potkat s naším stánkem osobně.

 

Ukázka ke stažení ZDE (Čtení - Pracovní listy pro rozvoj fonematického sluchu)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtení
Hmotnost: 0.172 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: