Čtení - Sociální čtení

Kód: 381
2 hodnocení
119 Kč
Skladem (>5 ks)

Brožura o formátu A4. Počet stran 54

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážené kolegyně a kolegové, milé děti!

Jsme rády, že Vám můžeme nabídnout pracovní listy pro nácvik čtení písmen. Kromě nabídky možností, jak pracovat se žáky v hodinách čtení, obsahuje tento svazek především pracovní listy, které se dají velmi vhodně využít v těchto hodinách k výuce a nácviku čtení písmen.

Berte, prosím, naše náměty i řazení pracovních listů jako návrh, který si přizpůsobíte podle svých zkušeností a především individuálních potřeb žáků. Na konci každého pracovního listu jsou uvedeny úkoly, které si můžete v různých provedeních kombinovat a obměňovat. Při práci na tomto svazku pracovních listů pro nácvik čtení písmen, jsme se snažily aby co nejvíce vyhovovaly všem pedagogům, stávajícím možnostem, a zejména potřebám, zájmům a schopnostem našich žáků. Věříme, že se naši žáci díky těmto přehledným pracovním listům naučí hravou formou základní velká tiskací písmena. Přejeme Vám všem mnoho příjemně prožitých společných chvil a vzájemného obohacování při práci s tímto učebním svazkem.

Odborný tým čtení. www.svitani.cz

 

Máte-li zájem o aktuality a novinky z oblasti logopedie sledujte náš blog

Najdete tam spoustu rad a tipů pro logopedická cvičení. Zveřejňujeme také termíny událostí, kde nás můžete potkat s naším stánkem osobně.

 

Ukázka ke stažení ZDE (Sociální čtení)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtení
Hmotnost: 0.158 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: