Čtení - Sociální čtení

Kód: 381
105 Kč
Skladem

Brožura o formátu A4, kovová kroužková vazba. Počet stran 54

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážené kolegyně a kolegové, milé děti!

Jsme rády, že Vám můžeme nabídnout pracovní listy pro nácvik čtení písmen. Kromě nabídky možností, jak pracovat se žáky v hodinách čtení, obsahuje tento svazek především pracovní listy, které se dají velmi vhodně využít v těchto hodinách k výuce a nácviku čtení písmen.

Berte, prosím, naše náměty i řazení pra-covních listů jako návrh, který si přizpůsobíte podle svých zkušeností a především individuálních potřeb žáků. Na kon-ci každého pracovního listu jsou uvedeny úkoly, které si můžete v různých provedeních kombinovat a obměňovat.Při práci na tomto svazku pracovních listů pro nácvik čtení písmen, jsme se snažily aby co nejvíce vyhovovaly všem pedagogům, stávajícím možnostem, a zejména potřebám, zájmům a schopnostem našich žáků.Věříme, že se naši žáci díky těmto přehledným pracovním listům naučí hravou formou základní velká tiskací písmena.Přejeme Vám všem mnoho příjemně prožitých společných chvil a vzájemného obohacování při práci s tímto učebním svazkem.

Odborný tým čtení.

 

 

Ukázka ke stažení ZDE (Sociální čtení)

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtení
Hmotnost: 0.158 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení