Novinky, Strana 2

Pražský logopedický den 2021
Krátký report z Pražského logopedického dne 2021
 
Hezký den,
pokud jste neměli letos čas zúčastnit se osobně Pražského logopedického dne - nevadí! Máme pro Vás krátkou zprávu a pár postřehů, co v našem týmu nejvíce zaujalo a vzbudilo pozornost.
 
Naše novinka rozšiřuje soubor pomůcek pro sluchové rozlišování a zaměřuje se na určování pozice hlásky ve slově https://www.letho.cz/logopedie/hlaskovnik/
 

“Zaujala mě přednáška Mgr. Martiny Hamplové o skrytých očních vadách u žáků s narušenou komunikačních schopností a velmi oceňuji Screeningový balíček dr. Očka, který bych ráda využívala ve své praxi. “ Mgr. Jana Sedl(3)

Tisková zpráva Vernisáž 28.6.2021
Slavnostní zahájení výstavy Akvarel s Alčou.
 

V Pardubicích dne 28.6.2021

Dnes jsme měli to potěšení setkat se při slavnostním zahájení výstavy výtvarných prací slečny Aleny Čermákové, které vznikají v rámci projektu: Práce lidí s hendikepem má smysl. Vernisáž proběhla ve 4.patře KrÚ na Komenského nám. 125 v Pardubicích, na tomto místě můžete vidět výstavu do 31.7.2021. Projekt, díky kterému obrázky vznikají podpořila Nadace ČEZ.

Od prosince 2020 do současnosti Alenka pravidelně s lektorem maluje a učí se techniku akvarelu.???????????? Výstava odráží výběr vzniklých děl. Některá díla jsou jednodušší ze začátku kurzu , jiná jsou již složitější a odrážejí kombinovanou techniku akvarelu tzv. mixed media, kdy se používá více druhů kreativních potřeb (akvarelový obrázek dotvořený fixou, pastelkou apod.).Obrázky jsou velmi pozitivní a určitě Vás osloví.

Sociální podnik Léthó o.p.s. má v plánu použít grafiku na své výrobky např. v podobě diáře, záložek, dárkových tašek apod. Tyto předměty můžete výhledově na konci roku 2021 zakoupit na webu www.letho.cz. Alenka Čermáková je absolventkou Základní a Praktické školy Svítání o.p.s. Pardubice. Nyní pracuje v sociálním podniku Léthó o.p.s., kde kompletuje dřevěné hračky a podílí se na chodu knihařské a tiskařské dílny. Díky projektu může rozvíjet své nadání. Děkujeme zástupcům PK za dlouhodobou podporu sociálního podnikání a možnost uspořádat výstavu v prostorách KrÚ. Zveme širokou veřejnost k návštěvě výstavy, která je volně přístupná v provozní době KrÚ. 


Podpořte nás když nakupujete:)

Podpořte nás, když nakupujete!


Přátelé, kamarádi,

pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál
www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:


1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho
zde:
https://givt.cz/aplikace


2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz
spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.


3. Nakupte si, jak jste zvyklí.


To je celé.
Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)


Díky, že na nás myslíte a p
omáháte nám!

GIVT_banner_full

 

 

 

Napsali o nás

Napsali o nás v týdeníku Pernštejn.

Dobrých zpráv není nikdy dost!
A víte kde se píše také o seniorským obálkách a také o naší práci? Týdeník PERNŠTEJN 13.1.2020.
A víte co je vůbec největší pecka? No, že ten plakát na Ples v Holicích je také naše práce. Jak se jen ten pan redaktor či sazeč pěkně trefil? Nejen, že umíme kompletovat ale i grafiku Vám v Létho navrhneme! SUPER velká radost!
http://www.tydenikpernstejn.cz/archiv-tisteneho-vydani/

Tisková zpráva Pardubického kraje o seniorksých obálkách

Jsme moc rádi za příležitost pracovat na zakázce kompletace seniorských obálek.

Více informací naleznete na webu Pardubického kraje.

Přidat podnadpis

PF 2020

PF2020 Léthó o.p.s

Přejeme všem krásný rok 2020